Betoniarnia Sar-Trans - zbiorniki betonowe z Grójca

Szamba betonowe

Jesteśmy producentem z Grójca wysokiej jakości szamb betonowych i zbiorników betonowych z możliwością dowozu na budowę – obsługujemy Grójec, Tarczyn, Góra Kalwaria, Piaseczno, Warka, Mogielnica, Białobrzegi.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji betonu towarowego zwykłego, posadzkowego, szlicht cementowo-piaskowych, podsypek cementowo-piaskowych. Produkujemy także wysokiej jakości szlichty i zaprawy murarskie. Część naszej produkcji stanowią mieszanki na podbudowy stabilizowane cementem oraz suche betony do robót drogowych i brukarskich.

Nowoczesny węzeł betoniarski oraz ciągły nadzór nad dostawą surowców i produkcją betonu pozwala nam osiągać wysoką jakość produkowanych wyrobów. Zapewniamy dokładność i wytrzymałość naszych wyrobów.  Mamy pewność, że  do naszych Klientów trafia produkt o wysokim standardzie.

Na specjalne życzenie

możemy wyprodukować każdy niestandardowy rozmiar szamba betonowego dla Państwa potrzeb. Nasi eksperci chętnie doradzą.

Produkcja i cena szamba

Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowego z dowozem do Klienta. Cena uzależniona jest od jego klasy. Zgodnie z normą PN-EN 206 produkujemy betony zwykłe i ciężkie, betony lekkie. Wykonujemy też niestandardowej wielkości szamba.

Transport szamba

Jeżeli potrzebujesz dostarczenia szamba na budowę lub betonu i kruszyw skontaktuj się z nami. Nawet jeśli Twoja budowa znajduje się w trudnym terenie dostarczymy transport bez problemu!

Pompy do betonu

Posiadamy betonomieszarki i pompy do betonu – zaopatrujemy place budowy w wysokiej jakości beton i zbiorniki betonowego głównie na terenie Grójca, Tarczyna, Warki, Piaseczna, Mogielnicy, Białobrzeg, Góry Kalwarii –  całego Mazowsza.

Betoniarnia Sar Trans obsługujemy Grójec i okolice

Produkcja szamba / zbiorniki betonowe

Zautomatyzowana produkcja betonu

gwarantujemy najwyższą jakość i powtarzalność wymaganych parametrów mieszanki betonowej i betonu.

Co to jest beton

Beton to niejednorodny i wielofazowy kompozyt, powstały głównie z cementu, kruszywa grubego i drobnego oraz wody, które po wymieszaniu stają się ciałem lepkoplastyczno-stałym. Mieszanka ta dzięki hydratacji cementu przechodzi w ciało stałe, które w czasie dojrzewania wciąż zmienia swoje właściwości.

Szukasz betonu do budowy domu?

W konkurencyjnej cenie dostarczy Ci go producent betonu Sar Trans. Beton dostarczamy do Klientów z Grójca, Tarczyna, Góry Kalwarii, Warki, Piaseczna, Mogielnicy, Białobrzeg oraz całego  województwa mazowieckiego.